ישראל, 2019

אביב טילינגר, מדליית זהב - בית הספר הדמוקרטי ע"ש יעקב חזן, כפר סבא

איל וולך, מדליית זהב - תיכון מקיף ע"ש מוסינזון, הוד השרון

עמרי רבד, מדליית כסף - תיכון אזורי צפית, כפר מנחם​

ערן מן, מדליית כסף - תיכון אזורי צפית, כפר מנחם​

יונתן חסון, מדליית ארד - הכפר הירוק ע"ש לוי אשכול, רמת השרון

פורטוגל, 2018

יונתן הדס, מדליית זהב - התיכון ע"ש פנחס איילון, חולון

איל וולך, מדליית זהב - תיכון מקיף ע"ש מוסינזון, הוד השרון

אלון שראל, מדליית כסף - דה שליט, רחובות

אביב טילינגר, מדליית כסף - התיכון הדמוקרטי ע"ש יעקב חזן, כפר-סבא

עמרי רבד, מדליית כסף - תיכון אזורי צפית, כפר מנחם

אינדונזיה, 2017

יונתן הדס, מדליית זהב - התיכון ע"ש פנחס איילון, חולון

דנה זיידמן, מדליית כסף - עתיד תיכון למדעים, מודיעין

ינאי ביטמן, מדליית כסף - עירוני ד', תל אביב

ניצן שפירא, מדליית כסף - העמק המערבי, שמשית

גיל רונן, מדליית כסף - תיכון ליד האוניברסיטה, ירושלים

שוויץ, 2016

חן מכל, מדליית כסף - הריאלי, חיפה

עמרי כהן, מדליית כסף - עירוני ג', מודיעין

עידו פרידמן, מדליית כסף - הכפר הירוק, הוד השרון

ניר מאי, מדליית ארד - עירוני ב', מודיעין

ניצן שפירא, ציון לשבח - העמק המערבי, שמשית

הודו, 2015

תום סגל, מדליית כסף - עירוני ב', מודיעין

 

שקד רוזנשטיין, מדליית כסף - כפר הנוער ויצו, עפולה

 

ניר ירון, מדליית כסף - התיכון למדעים ולאומנויות, מודיעין

 

מורן שפירא, מדליית ארד - העמק המערבי, שמשית

 

אילן מיטניקוב, מדליית ארד - המקיף העברי ע"ש משה שרת, נצרת עילית

קזחסטן, 2014

גיא סגל, מדליית זהב - הריאלי העברי, חיפה

 

אלישע מודלבסקי, מדליית כסף - התיכון למדעים ולאומנויות, גברעם

 

רעי הניגמן, מדליית כסף - על יסודי משגב, אבטליון

 

רוני פרומקין, מדליית כסף - מקיף ג' ע"ש רוגוזין, אשדוד

 

יונתן אהרוני, מדליית כסף - עירוני א' מודיעין, לפיד

דנמרק, 2013

דן קרלינר, מדליית זהב - הכפר הירוק, רמת השרון

 

עופר קופלביץ, מדליית כסף - העמק המערבי, שמשית

 

גיא סגל, מדליית כסף - הריאלי, חיפה

 

גיל-עד קישוני, מדליית כסף - ליאו-בק, חיפה

 

שהם יעקבי, מדליית ארד - ויצו-נהלל, מושב ציפורי

אסטוניה, 2012

איתי כנען הרפז, מדליית כסף - עירוני ה', חיפה

 

איתי רובינשטיין, מדליית כסף - משגב, שכניה

 

יגאל זגלמן מדליית ארד - תיכון מכבים רעות, מודיעין

 

חן סולומון, מדליית ארד - יצחק איש שלום, כפר יונה

 

עדן סגל, מדליית ארד - התיכון למדעים ואומנויות, גן-נר

תאילנד, 2011

גל דור, מדליית זהב - אחד העם, פתח תקוה (הוד השרון)

 

אסף רוזן, מדליית זהב - עירוני ב', מודיעין

 

בן פיינשטיין, מדליית כסף - עירוני ב', מודיעין

 

גור פרי, מדליית כסף - תיכון רבין, מזכרת בתיה

 

אביב פרנקל, מדליית ארד - אורט יד ליבוביץ, נתניה

קרואטיה, 2010

נבות זילברשטיין, מדליית כסף - התיכון למדעים ואומנויות, ירושלים

 

גבע שיינולד, מדליית כסף - כרמל זבולון, נופית

 

אנטולי צינובוי, מדליית כסף - ליאו באק, חיפה

 

בר אלון, מדליית כסף - תיכון ע"ש יצחק בן צבי, קרית אונו

 

אמיר רז, מדליית ארד - כפר הנוער ויצו, נהלל

מקסיקו, 2009

איתמר חסון, מדליית זהב - אמי"ת גוש דן, תל אביב

 

עודד צבי, מדליית כסף - הריאלי, חיפה

 

גבע שיינולד, מדליית ארד - כרמל זבולון, נופית

 

שחר כרמלי, מדליית ארד - הניסויי תפן, מצפה אבירים

 

מיכאל פוזבסקי, מדליית ארד - אחד העם, פתח תקוה

ויאטנם, 2008

ניצן ארצי, מדליית כסף - התיכון למדעים ולאומנויות, ירוחם

 

יניב שדה, מדליית ארד - התיכון למדעים ולאומנויות, נורדיה

 

גלעד וייס, מדליית ארד - תיכון בן-צבי, קרית אונו

 

שחר אור, מדליית ארד - תיכון מכבים-רעות, רעות

 

אולג מילשטיין, ציון לשבח - מקיף אמי"ת, באר-שבע

סינגפור, 2006

ליאוניד פוגורליוק, מדליית כסף - שבח מופת, תל-אביב

 

צחי (יצחק) בתקילין, מדליית כסף - מקיף נשר, נשר

 

גל הוכברג, מדליית ארד - ליאו-בק, חיפה

 

אמיר שיירי, מדליית ארד - ויצ'ו נהלל, עדי

 

ארז תמנת, ציון לשבח - ליאו-בק, חיפה

ספרד, 2005

סיוון גינסבורג, מדליית ארד - ליאו-בק, חיפה

 

מיכאל שליט, מדליית ארד - ליאו-בק, חיפה

 

ליאוניד פוגוליוק, מדליית ארד - שבח מופת , תל-אביב

 

אלמוג ילינביץ, ציון לשבח - מקיף ויצו הדסים, אבן יהודה 

 

ולרי בלייב, ציון לשבח - גלילי, כפר-סבא

דרום קוריאה, 2004

דימיטרי פייפמן, מדליית כסף - שבח מופת , תל-אביב

 

איליה גרינגלז, מדליית כסף - שבח מופת, תל-אביב

וסילי גלקה, מדליית ארד - שבח מופת, תל-אביב 

 

יאיר כרמון, מדליית ארד - על"ה תיכון למדעים ואמנויות, לוד

 

אבי אמינוב, צל"ש - אוהל-שם, רמת גן

טאיוואן, 2003

יעקב ניימן, מדליית כסף - תיכון אשל הנשיא באר-שבע

 

איליה גורביץ', מדליית ארד - מקיף עמית, באר-שבע

 

דימיטרי פייפמן, מדליית ארד - שבח מופת , תל-אביב

 

רוסלן ברדיצ'בסקי, ציון לשבח - יוהנה ז'בוטינסקי, באר-יעקב

 

ורוניקה אוליצ'אני, ציון לשבח - שבח מופת, תל-אביב

טורקיה, 2001

ועם רפאל, מדליית ארד - תיכון "תורה ומדע", ירושלים

 

עודד צור, ציון לשבח - מקיף א', אשדוד

 

מיכאל חנבסקי, ציון לשבח - ביה"ס "שבח-מופת", תל-אביב

 

דורי הלברטל - התיכון שליד האוניברסיטה, ירושלים

 

עמיר רוטשילד - תיכון ישראל גלילי, כפר-סבא

אנגליה, 2000

ארתיום טונקיך, מדליית ארד - תיכון דה-שליט, רחובות

 

ולדימיר רייכלין, ציון לשבח - נעל"ה, איילת השחר, עמק החולה

 

אמיתי צרניק, ציון לשבח - תיכון ליאו-בק, חיפה

 

ודים קוסוי - ביה"ס "שבח-מופת", תל-אביב

 

יוחאי בר-סיני - תיכון מעלה הבשור, קיבוץ בארי

איטליה, 1999

אריאל אמיר, מדליית זהב - התיכון שליד האוניברסיטה, ירושלים

 

אייל חיטרון, מדליית ארד - תיכון ליאו-בק, חיפה

 

רועי הרפז, מדליית ארד - תיכון דה-שליט, רחובות

 

אמיתי צרניק, מדליית ארד - תיכון ליאו-בק, חיפה

 

גיל ליטיצ'בר, ציון לשבח - תיכון דה-שליט, רחובות

איסלנד, 1998

אריאל אמיר, מדליית ארד - התיכון שליד האוניברסיטה, ירושלים

 

אלעד נור, מדליית ארד - תיכון דה-שליט, רחובות

 

גיא בונין, ציון לשבח - תיכון ליאו-בק, חיפה

 

מרק קודריצקי, ציון לשבח - ביה"ס "שבח-מופת", תל-אביב

 

יבגני כץ - חמד"ע - המרכז לחינוך מדעי, תל-אביב

              ביה"ס להנדסאים, תל-אביב

קנדה, 1997

רן לבנה, מדליית כסף - מקיף על-שם גינזבורג, יבנה

 

אנדרי קלינגר, מדליית ארד - תיכון עירוני ה', חיפה

 

יבגני בגלפור, ציון לשבח - התיכון למדעים ולאומנויות, ירושלים

 

מרק קודריצקי, ציון לשבח - ביה"ס "שבח-מופת", תל-אביב

 

רועי פוקס - תיכון ליאו-בק, חיפה

נורבגיה, 1996

בועז כץ, מדליית ארד - בי"ס קהילתי משגב, משגב

 

גיא בנסקי, ציון לשבח - ביה"ס להנדסאים, תל-אביב

 

פבל רדזיווילובסקי, ציון לשבח - חמד"ע - המרכז לחינוך מדעי, תל-אביב
                       ביה"ס "שבח-מופת", תל-אביב

 

ולדיסלב גלפר - חמד"ע - המרכז לחינוך מדעי, תל-אביב
                       ביה"ס "שבח-מופת", תל-אביב
 

ניר יום-טוב - ביה"ס להנדסאים, תל-אביב

אוסטרליה, 1995

ארז ברג, מדליית כסף - תיכון עירוני ה', חיפה
 

דמיטרי לוינסון, מדליית כסף - תיכון חקלאי, פרדס-חנה

 

גיא בנסקי, מדליית ארד - ביה"ס להנדסאים, תל-אביב
 

יונתן דבור, מדליית ארד - התיכון שליד האוניברסיטה, ירושלים

 

יוסי פרג'ון, ציון לשבח - התיכון שליד האוניברסיטה, ירושלים

סין, 1994

גיל רפאל, מדליית ארד - ביה"ס להנדסאים, תל-אביב

               מדליית זהב מיוחדת בתאוריה

               התלמיד המצטיין מהמדינות המשתתפות החדשות

 

רני בודניק, ציון לשבח - ביה"ס המקיף באר-טוביה, באר-טוביה

 

נאפע בשארה, ציון לשבח - ביה"ס המקיף תרשיחא, תרשיחא

 

ודים זלוטניק, ציון לשבח - תיכון עירוני ד', באר-שבע

 

ליאור זילברמן - התיכון שליד האוניברסיטה, ירושלים

ליצירת קשר