אוסטרליה, 2019

אביב טילינגר, מדליית זהב - התיכון הדמוקרטי ע"ש יעקב חזן, כפר-סבא

איל וולך, מדליית כסף - תיכון מקיף ע"ש מוסינזון, הוד השרון

ערן מן, מדליית ארד - תיכון אזורי צפית, כפר מנחם

עמרי רבד, ציון לשבח - תיכון אזורי צפית, כפר מנחם

יונתן חסון - הכפר הירוק ע"ש לוי אשכול, רמת השרון

טדי קלייטמן - בית הספר העירוני השש-שנתי ע"ש משה שרת, נתניה

זיו כהן - תיכון עירוני ב' ע"ש יצחק רבין, מודיעין

ליעד רובניק טויטש - התיכון שליד האוניברסיטה, ירושלים

ויאטנם, 2018

אביב טילינגר, מדליית כסף - התיכון הדמוקרטי ע"ש יעקב חזן, כפר-סבא

איל וולך, מדליית ארד - תיכון מקיף ע"ש מוסינזון, הוד השרון

אלון שראל, מדליית ארד - דה שליט, רחובות

יונתן הדס, מדליית ארד - התיכון ע"ש פנחס איילון, חולון

עמרי רבד, ציון לשבח - תיכון אזורי צפית, כפר מנחם

עומר בצרי, ציון לשבח - דה שליט, רחובות

ערן מן, ציון לשבח - תיכון אזורי צפית, כפר מנחם

ליבי לובוביץ, ציון לשבח - ליאו באק, חיפה

                  פרס המשתתפת הראויה ביותר

רוסיה, 2017

יונתן הדס, מדליית כסף - התיכון ע"ש פנחס איילון, חולון

גיל רונן, מדליית ארד - תיכון ליד האוניברסיטה, ירושלים

ניצן שפירא, מדליית ארד - העמק המערבי, שמשית

דנה זיידמן, ציון לשבח - עתיד תיכון למדעים, מודיעין

ינאי ביטמן, ציון לשבח - עירוני ד', תל אביב

אלי מריל - קרית שרת, חולון

ברק אהרוני - קרית חינוך ע"ש דה שליט, רחובות

אברהם ברבי - אורט, מעלות

הונג קונג, 2016

עידו פרידמן, מדליית ארד - הכפר הירוק, הוד השרון

חן מכל, מדליית ארד - הריאלי, חיפה

ניר מאי, מדליית ארד - עירוני ב', מודיעין

ניצן שפירא, מדליית ארד - העמק המערבי, שמשית

עמרי כהן, ציון לשבח - עירוני ג', מודיעין

דנה זיידמן - עתיד תיכון למדעים, מודיעין

יואב בן אלי - עירוני ב', מודיעין

נעם מיקלצקי - תיכון ליד האוניברסיטה, נוה אילן

סין, 2015

אילן מיטניקוב, מדליית כסף - המקיף העברי ע"ש משה שרת, נצרת עילית

תום סגל, מדליית כסף - עירוני ב', מודיעין

שקד רוזנשטיין, מדליית ארד - כפר הנוער ויצו, עפולה

ניר ירון, מדליית ארד - התיכון למדעים ולאומנויות, מודיעין

מורן שפירא, מדליית ארד - העמק המערבי, שמשית

ליאור סרוקה, מדליית ארד - על יסודי משגב, מכמנים

עידו פרידמן, ציון לשבח - הכפר הירוק, הוד השרון

ליאור אברהמי - התיכון להנדסאים של אוני' ת"א, ראש העין

סינגפור, 2014

גיא סגל, מדליית כסף - הריאלי העברי, חיפה

אלישע מודלבסקי, מדליית כסף - התיכון למדעים ולאומנויות, גברעם

רעי הניגמן, מדליית ארד - על יסודי משגב, אבטליון

רוני פרומקין, מדליית ארד - מקיף ג' ע"ש רוגוזין, אשדוד

גיא יגב, מדליית ארד - מקיף ג', באר שבע

ירדן רשתי, ציון לשבח - עירוני ד', תל אביב

יונתן אהרוני, ציון לשבח - עירוני א' מודיעין, לפיד

יואב צפתי, ציון לשבח - תיכון ליד האוניברסיטה, צור הדסה

הודו, 2012

יגאל זגלמן, ציון לשבח - תיכון מכבים רעות, מודיעין

איתי רובינשטיין, ציון לשבח - משגב, שכניה

איתי כנען הרפז, ציון לשבח - עירוני ה', חיפה

חן סולומון, ציון לשבח - יצחק איש שלום, כפר יונה

עדן סגל - התיכון למדעים ואומנויות, גן-נר

איתי ויג - קריית חינוך בן-גוריון, עמק חפר (צורן-קדימה)

נדב אוריון - קריית חינוך בן-גוריון, עמק חפר (כפר ויתקין)

ישראל, 2011

גל דור, מדליית זהב - אחד העם, פתח תקוה (הוד השרון)

אסף רוזן, מדליית כסף - עירוני ב', מודיעין

גור פרי, מדליית ארד - תיכון רבין, מזכרת בתיה

בן פיינשטיין, מדליית ארד - עירוני ב', מודיעין

אביב פרנקל, ציון לשבח - אורט יד ליבוביץ, נתניה

קרן בן צבי, ציון לשבח - ליידי דייויס (חמד"ע), תל אביב

שחק להב - עירוני ב', מודיעין

דניאל ורדי-זר - אוסטרובסקי, רעננה

טאיוואן, 2010

גבע שיינולד, מדליית ארד- כרמל זבולון, נופית

בר אלון, ציון לשבח - תיכון ע"ש יצחק בן צבי, קרית אונו

אנטולי צינובוי, ציון לשבח - ליאו באק, חיפה

רביב ארצי, ציון לשבח - התיכון למדעים ואומנויות, ירוחם

אמיר רז, ציון לשבח - כפר הנוער ויצו, נהלל

נבות זילברשטיין - התיכון למדעים ולאומנויות, ירושלים

אסף רוזן - עירוני ב', מודיעין

גור פרי - תיכון רבין, מזכרת בתיה

תאילנד, 2009

איתמר חסון, מדליית כסף- אמי"ת גוש דן, תל אביב

גבע שיינולד, מדליית ארד - כרמל זבולון, נופית

שחר כרמלי, מדליית ארד - הניסויי תפן, מצפה אבירים

מיכאל פוזבסקי, מדליית ארד - אחד העם, פתח תקוה

שקד קופלוביץ, מדליית ארד - התיכון שליד האוניברסיטה, ירושלים

עודד צבי, ציון לשבח - הריאלי, חיפה

אמיר נווה, ציון לשבח - הריאלי, חיפה

אור סלע, ציון לשבח - תיכון אזורי , באר טוביה

מונגוליה, 2008

צחי (יצחק) בתקילין, מדליית ארד - מקיף נשר, נשר

ארז תמנת, מדליית ארד - ליאו-בק, חיפה

ליאוניד פוגורליוק, מדליית ארד - שבח מופת, תל-אביב

אמיר שיירי, מדליית ארד - ויצ'ו נהלל, עדי

ניר כהנא, מדליית ארד - יצחק בן-צבי, גבעתיים

גל הוכברג, ציון לשבח - ליאו-בק, חיפה

אנה גריבנין, ציון לשבח - תיכון הנדסאים, תל-אביב

מאור מוצפי, ציון לשבח - תיכון כפר גלים, חיפה

סין, 2007

יונתן פיאט, מדליית ארד - תיכון ליידי דיוויס, תל-אביב

אסף שפירא, ציון לשבח - חוגים, חיפה

עמוס און, ציון לשבח - ריאלי, חיפה

דפנה נאמן - אליאנס, תל אביב

יובל למברג - ליאו בק, חיפה

אשר בראונר, ציון לשבח - הרטמן, ירושלים

ולדי נרובליאנסקי - מקיף ח', אשדוד

איתי פליקר - התיכון שליד האוניברסיטה, ירושלים

קזחסטן, 2006

צחי (יצחק) בתקילין, מדליית ארד - מקיף נשר, נשר

ארז תמנת, מדליית ארד - ליאו-בק, חיפה

ליאוניד פוגורליוק, מדליית ארד - שבח מופת, תל-אביב

אמיר שיירי, מדליית ארד - ויצ'ו נהלל, עדי

ניר כהנא, מדליית ארד - יצחק בן-צבי, גבעתיים

גל הוכברג, ציון לשבח - ליאו-בק, חיפה

אנה גריבנין, ציון לשבח - תיכון הנדסאים, תל-אביב

מאור מוצפי, ציון לשבח - תיכון כפר גלים, חיפה

וייטנאם, 2004

איליה גרינגלז, מדליית כסף - שבח מופת, תל-אביב

יאיר כרמון, מדליית ארד - על"ה תיכון למדעים ואמנויות, לוד

דימיטרי פייפמן, ציון לשבח - שבח מופת , תל-אביב

וסילי גלקה, ציון לשבח - שבח מופת, תל-אביב 

אבי אמינוב, ציון לשבח - אוהל-שם, רמת גן

אסף הראל, ציון לשבח - גימנסיה הרצליה (חמד"ע), תל-אביב

יורי בורדה - שבח מופת, תל-אביב

ורוניקה אוליצ'אני - שבח מופת, תל-אביב

                           פרס המשתתפת הטובה ביותר

תאילנד, 2003

יעקב ניימן, מדליית זהב - תיכון אשל הנשיא באר -שבע

איליה גורביץ', מדליית כסף - מקיף עמית, באר-שבע

דימיטרי פייפמן, מדליית כסף - שבח מופת , תל-אביב

רוסלן ברדיצ'בסקי, מדליית ארד - יוהנה ז'בוטינסקי, באר-יעקב

ורוניקה אוליצ'אני, מדליית ארד - שבח מופת, תל-אביב

                          פרס המשתתפת הטובה ביותר

אמיר לקס, ציון לשבח - ריאלי, חיפה

יבגני יוסופובסקי, ציון לשבח - אורט אפרידר רונסון, אשקלון

אנה קסלמן, ציון לשבח - שבח מופת, תל-אביב

סינגפור, 2002

אלכס פינקלשטיין, מדליית ארד - תיכון "עלה", הרצליה

עומר פנת, מדליית ארד - גימנסיה עברית (חמד"ע), תל-אביב

איליה גורביץ', ציון לשבח - מקיף עמית, באר-שבע

יריב יערי, ציון לשבח - קיבוץ גבולות

ניר שנקלר - תיכון עירוני ה', חיפה

אסף וייס - תיכון בן-צבי, קרית אונו

יואב קלוש - תיכון חוגים, חיפה

טאיוואן, 2001

עודד צור, מדליית ארד - מקיף א', אשדוד

מיכאל חנבסקי, ציון לשבח - ביה"ס "שבח-מופת", תל-אביב

נועם רפאל, ציון לשבח - תיכון תורה ומדע, ירושלים

דורי הלברטל, ציון לשבח - התיכון שליד האוניברסיטה, ירושלים

עמיר רוטשילד - תיכון ישראל גלילי, כפר-סבא

זוהר קומורגודסקי

יצחק ברנשטיין

ליצירת קשר